Park Hasarı

Kartal Park Hasarı

25 Nisan 2022

Kartal Park Hasarı

Kartal park hasarı, can sıkıcı bir durum olsa da çeşitli teknikler ile ortadan kaldırılmaktadır. Çeşitli yöntemler ile araç bakım ve onarım yapılmaktadır.

Tuzla Park Hasarı

24 Ocak 2022

Tuzla Park Hasarı

Park Hasarı sebebiyle araç yüzeyinde oluşan çizikler, göçükler ve ezikler aracın dış görünümü oldukça kötüleştirmekte ve rahatsız edici bir hale getirmektedir.

Kartal Park Hasarı

18 Ekim 2021

Kartal Park Hasarı

Kartal park hasarı ekibimiz, araçların basit hasarlarda değer kaybetmeyeceğini, boyasız çizik ve göçük düzeltme yöntemleriyle araçların eski formuna kavuşturulabileceğini belirtiyor.

Kurtköy Park Hasarı

11 Ekim 2021

Kurtköy Park Hasarı

Kurtköy park hasarı ekibimiz, park problemlerinin, araçlarda park hasarlarını artırdığını belirtiyor.

Pendik Park Hasarı

5 Ekim 2021

Pendik Park Hasarı

Pendik park hasarı onarım ekibimizin çok sık karşılaştığı bu durum, günübirlik hasar giderme işlemleriyle çözüme kavuşturuluyor.

Park Hasarı Nasıl Onarılır?

18 Şubat 2021

Park Hasarı Nasıl Onarılır?

Araçlardaki ezik ve çizikler gibi en basit hasarlar bile araç sahiplerinde sıkıntıya neden olabilir.

Park Hasarı ve Mini Onarım

25 Kasım 2020

Park Hasarı ve Mini Onarım

Park hasarı adından da anlaşılacağı üzere genellikle aracın park halinde olduğu sırada maruz kaldığı hasara denilmektedir

Park Hasarı

Park hasarı, araç sahiplerinin araçlarını park ederken bir cisme ya da başka bir araca vurma sonucunda oluşan hasardır. Hafif sürtünme, çizik, hafif göçükler şeklinde oluşan park hasarı, kimi zamanda büyük hasarlara yol açabilir.

Gün içinde onarılabilen park hasarı, kısa sürede hemen çözülebilen bir hasar türüdür. Park hasarı yapılırken aracın orijinal boyasına zarar vermemek çok önemlidir. Araca değer kaybettiren park hasarında eziklik ve göçüklük varsa vakum çekme tekniği kullanılıyor. Uzman ekibimiz bu süreçte modern hizmet sunarken, yüzeydeki kılcal çizikler, boyadaki hasar özenle inceleniyor.

Minimal düzeyde bir hasar var ise önceliğimiz; boyasız olarak aracın orijinalliğini bozmadan onarım teknikleri uygulamaktır.