Tuzla Seramik Kaplama

Tuzla Seramik Kaplama
  • 22 Temmuz 2022

Tuzla Seramik Kaplama

Seramik kaplama, araç yüzeyine boya koruma amaçlı uygulanan, cam yapımı hammaddeli bir üründür. Araç yüzeyine uygulandıktan sonra sertleşerek, kalıcı ve sert bir koruma kalkanı oluşturur. Araç yüzeyinde donan seramikler, sahip oldukları nano teknolojisi sayesinde yüzeye tutunur ve altta kalan boyayı dış etkenlere karşı korur.

Tuzla seramik kaplama ürünleri, nano teknoloji ile üretilmektedir. Bir boya koruma ürünü olan Tuzla seramik kaplama ürünleri çizilebilir, dış etmenlere karşı zarar görebilir. Buradaki asıl amaç altta kalan boyalı yüzeyi koruyabilmektir. Tuzla seramik kaplama sayesinde boya zarar görmez. Tuzla seramik kaplama yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Cardeta Şirketi, müşterileri için en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya son sürat devam etmektedir.

Tuzla Seramik Kaplamanın Faydaları

Tuzla seramik kaplama teknolojisi, üst düzey koruma sağlayan mükemmel bir uygulamadır. Aracınızın boyasına zarar verebilecek olan pek çok etmene karşı koruma sağlayan Tuzla seramik kaplamanın faydaları aşağıdaki gibidir:

  • Asit yağmurlarına karşı korur.
  • Kuş, böcek pisliklerinin ve ağaç reçinelerinin yaratmış olduğu boya yanmaları ve oksitlenmeleri giderir.
  • Aşırı kostikli (asitli) ürünlerin boya yüzeyinde yarattığı yıpranmaları onarır.
  • UV ışınlarının oluşturabileceği güneş yanıkları seramik kaplama ile giderilir.
  • Yol şartlarındaki tuz, asit ve endüstriyel tozlanmalardan kaynaklı oluşabilecek korozyonlaşmalar ve paslanmalar seramik kaplama teknolojisi ile giderilir ve koruma sağlanır.

Tüm bu etmenlere karşı koruma sağlayan Tuzla seramik kaplama, aynı zamanda aracınızın boyasında yüksek oranda bir parlaklık oluşturur ve bu parlaklık kalıcı hale gelir.

Tuzla Seramik Kaplama Ne İşe Yarar?

Mükemmel bir araç yüzeyi hayal ediyorsanız ve aracınızın üzerinde çizik görmek sizi rahatsız ediyorsa Tuzla seramik kaplama yaptırmak aradığınız kusursuz görünüm ve korumayı sizin için sağlayacaktır. Profesyonel bir Tuzla seramik kaplaması, aracınızı çevresel faktörlerden ve aşınmadan korumaktadır. Aracınızın yüzeyini oluşabilecek olan hasarlardan korumanın yanı sırası araçta bulunan hasarları, oksitlenmeleri, renk farklılığı gibi durumları da Tuzla seramik kaplama ile giderebilirsiniz. Tuzla seramik kaplama işlemi, aynı zamanda çamurun, tozun, yağmur sonrası oluşan lekelerin yüzeyde tutunmasını engeller ve aracınızın rutin temizlediğinde çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.