Tuzla Boyasız Onarım

Tuzla Boyasız Onarım
  • 22 Temmuz 2022

Tuzla Boyasız Onarım

Boyasız Onarım, dış darbelerden kaynaklı araçların kaporta üzerinde oluşan hasarların boyasız işlemlerle giderilme işlemine denilmektedir. Bu tarz işlemlerin uygulanabilmesi için genel olarak araç boyasının hasar görmemesi gereklidir. Araç boyasının hasar gördüğü durumlarda boyasız onarım işlemleri uygulanamamaktadır. Tuzla Boyasız Onarım yapan birçok yer arasında en çok tercih edilen Cardeta Oto Detay Temizlik şirketi sizler için en kalite ve en iyi araç hizmetini sunmaya devam ediyor.

Tuzla Boyasız Onarım İşlemleri

Boyasız Onarım İşlemleri, oldukça dikkat ve özen gerektiren işlemlerdir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için yetenekli ve özverili insanların çalışması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan onarım işlemleri felaket ile sonuçlanabilir. Boyasız onarım işlemleri için aracın belli bir hasar alması ve araç boyasının çıkmaması gereklidir. Hasar gören ve boyası çıkan araçlar için boyasız onarım işlemleri yerine daha farklı onarım ve bakım işlemleri tercih edilmektedir. Tuzla Boyasız Onarım İşlemleri yapan şirketimiz hem sizler için hem aracınız için çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajları sıralayacak olursak:

  • Ekibimiz tarafından yapılan boyasız onarım işlemleri sayesinde aracınızın orijinalliği bozulmaz.
  • Boyasız onarım işlemleri ile aracınızın maliyeti düşmez, 2. el satışlarda sıkıntı yaşamazsınız.
  • Ekibimiz tarafından yapılan işlemlerde aracınızın kalitesi artar.
  • Şirketimiz tarafından yapılan boyasız onarım işlemleri oldukça ekonomik ve avantajlıdır.
  • Ekibimiz tarafından yapılan boyasız onarım işlemleri ortalama olarak 30-35 dakika sürmektedir, fakat bu süre göçüğün büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir.
  • Boyasız onarım işlemleri, klasik onarım işlemlerine daha ekonomiktir.
  • Boyasız onarım işlemlerinde ekstra boya malzemesi ve parça değişimi gerekmez.
  • Ekibimiz tarafından yapılan boyasız onarım işlemlerinde kullanılan malzemeler taşınabilir cinstendir. Kullanıcının isteği doğrultusunda malzemeler mobil olarak uygulanabilmektedir.

Tuzla Boyasız Onarım Fiyatları

Tuzla Boyasız Onarım Fiyatları, işlem yapılacak araca ve hasarın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda araca yapılacak olan farklı işlemler de fiyatlarda değişkenlik durumuna neden olmaktadır. Bu sebepten ötürü müşterilerimiz için net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Tuzla Boyasız Onarım Fiyatları ve diğer hizmetlerimiz hakkında net ve detaylı bilgi almak için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.