Pendik Göçük Düzeltme

Pendik Göçük Düzeltme
  • 22 Temmuz 2022

Pendik Göçük Düzeltme

Pendik göçük düzeltme, araçta darbeler sonucu oluşmuş göçüklerin çeşitli aletler ile düzeltme işlemidir. Amerika menşeli aletler ile araç kaportasında oluşmuş göçükler boyasız bir şekilde düzeltilmektedir. Aracın orijinalliği bozulmadan eski haline getirilmektedir. Göçük düzeltme işlemi sırasında boya kullanılmamaktadır. Geleneksel düzeltme ve boyama işlemeleri dışında özel teknikler ile araç kaportasında meydana gelen göçükler düzeltilmektedir.

Araç kullanırken küçük ölçekli kazalar meydana gelebilir. Park ederken veya trafikte başka bir durumda kazalar meydana gelmektedir. Göçük düzeltme işlemi ile bu kazalarda meydana gelen kaporta hasarları düzeltilmektedir. Özel onarım teknikleri ile aracınız orijinalliğini kaybetmeden göçükler düzeltilir. Böylelikle aracınız eski görünümüne kavuşur.

Pendik Göçük Düzeltme İşleminin Avantajları

Özel onarım metotları ile park halinde veya trafikte başka durumlarda meydana gelen kaporta hasarları Pendik göçük düzeltme işlemi ile ortadan kaldırılmaktadır. Araç boyasının zarar görmediği durumlarda bu işlem ile araç orijinalliğini kaybetmeden eski görünümüne kavuşmaktadır. Göçük düzeltme İşleminin birçok avantajı da bulunmaktadır. Bu avantajlar şunlardır :

  • Göçük düzeltme işlemi ile aracın hasarı ortadan kaldırılır ve araç orijinalliğini kaybetmez.
  • Özel ekipmanlar ve özel teknikler kullanılarak aracınıza zarar verilmeden aracın eski görünüme kavuşması sağlamaktadır.
  • Aracınızın fiyat olarak değer kaybetmesini önlemektedir.
  • Araçta oluşan göçüğün yüksek maliyetli tamir olması yerine daha düşük maliyetle eski görünümüne kavuşması sağlanmaktadır.

Bu avantajlar dahilinde araç göçükleri ortadan kaldırılmaktadır.

Pendik Göçük Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılır?

Pendik göçük düzeltme işleminde hasarın büyüklüğüne göre aletler kullanılmaktadır. Özel aletler ile kaportada bulunan göçüğün arkasına ulaşılır. Daha sonra masaj yöntemiyle göçük düzeltilmektedir. Üretilen araçların panel arkalarına ulaşma oranı yüksektir. Bu nedenle oluşan göçüğün arkasına ulaşmak kolaydır. Göçüğün arkasına ulaşılarak dışa doğru masaj yöntemi uygulanmaktadır.

Göçüğün arkasına ulaşamamak düşük risk olsa da bazı durumlarda meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda ise özel yapıştırma tekniği kullanılır. Bu teknik ile özel aletler sayesinde kapı direkleri, arka çamurluk gibi bölgelerde oluşan göçükler düzeltilmektedir. Göçük düzeltme işleminde yüksek verimlilik alabilmek için oluşan hasarda sacın uzamamış olması ve boyanın kaybolmamış olması gerekmektedir.