Kurtköy Park Hasarı

Kurtköy Park Hasarı
  • 22 Temmuz 2022

Kurtköy Park Hasarı

Metropol yaşamında araç kullananların en büyük problemlerinden biri park yapacak yer bulmak. Park alanları her zaman araç yoğunluğuna sahip oluyor, sağlıklı park eylemi çoğu zaman gerçekleştirilemiyor. Kurtköy park hasarı ekibimiz, park problemlerinin, araçlarda park hasarlarını artırdığını belirtiyor. Aracın markası, modeli ne olursa olsun yüzeyde bir çizik ya da göçük olduğunda araç sahiplerinin keyfi kaçıyor. Araçtaki maddi hasarın yanı sıra görsel açıdan da sıkıntı oluştuğu için bu tip durumlar can sıkıyor. Böyle zamanlarda park hasarı nasıl giderilir, neler yapılır bilmek gerekiyor. Yanlış uygulama araçtaki hasarın büyümesine dahası araç sahibinin ödeyeceği masrafın artmasına sebep olabiliyor. Kurtköy boyasız göçük – park hasarı giderme ekibimiz, hasarın ertelenmemesini ve profesyonel destek alınması gerektiğini vurguluyor.

Park Hasarlarında Neler Yapılır?

Kurtköy park hasarı için ekibimizin profesyonel hizmetlerinden yararlanan araç sahipleri, araçlarını hasarlı şekilde bırakıyor ve genellikle aynı gün pürüzsüz şekilde teslim alıyor. Araçlarda park hasarının temel sebebi sürtünmedir. Sürtünmeye bağlı gelişen çizikler kılcal ya da derin olabiliyor. Öte yandan küçük belki büyük darbeler sonucunda araçlarda göçükler meydana gelebiliyor. Göçüklerde vakum – çekme işlemi uygulanıyor, içe göçen bölge eski formuna kavuşturuluyor. Elbette bu işlem titiz, incelikli bir işlem olup usta eller tarafından yapılmalı. Zira araç yüzeyinin kıvrımları, aracın genel formu çekme aşamalarında korunmalı, yeni hasarlara sebebiyet verilmemelidir. Park sonucu çizik oluşan araçlarda ise boyasız park hasarı giderme hizmeti veriliyor. Çizikler bazen çok derin ve büyük olduğunda dolgu – boya işlemi tercih ediliyor. Boyasız hasar giderme çözümlerinin son aşamasında araca cila uygulanarak aracın gelecekte benzer sorunlar yaşamaması ya da minimum hasarla atlatması sağlanır.

Kurtköy Park Hasarı Fiyatları

Kurtköy park hasarı fiyatları, hasarın boyutuna, yapılacak işlemin içeriğine göre araca, kişiye özel belirleniyor. Aracınızdaki park hasarının giderimi için bazen kısa sürede çözüm üretilirken bazen kapsamlı işlemler uygulanıyor, daha uzun bir çözüm geliştiriliyor. Park hasarı ve boyasız göçük giderme konusunda uzman olan ekibimiz, araç sahiplerine işlemden önce neler yapacaklarını anlatıyor, fiyat konusunda şeffaf bilgi veriyor. Bu konuda daha geniş bilgiler almak için bizimle iletişime geçebilir, whatsapp üzerinden araç hasar görüntülerini ulaştırarak fiyat teklifi alabilirsiniz.