Kurtköy Oto Kuaför

Kurtköy Oto Kuaför
  • 22 Temmuz 2022

Kurtköy Oto Kuaför

Oto kuaför hizmetleri, her araç sahibinin sevdiği hizmetlerden. Araçların iç ve dış temizliğini yapan, ihtiyaçlarını karşılayan, aksesuar alışverişine imkân tanıyan oto kuaförler, sürekli yenilenen bir sektör. Aracınızda gözünüze batan, pürüz çıkaran her kozmetik sorunu oto kuaförde çözüme kavuşturabilirsiniz. Aracınızın görüntüsünde lekelenme, boya izi, çeşitli kirler olabilir; boya koruma, far temizleme, seramik kaplama ihtiyacı olabilir. Aracın iç bölümünü oluşturan akşamlarda ve koltuklarda ise yine detaylı bir temizlik gerekebilir. Kurtköy oto kuaför ekibimiz, aracınızın temizliğini ve kozmetik bakımlarını profesyonel ekipmanlar, kaliteli ürünler ile titizlikle yapıyor. Aracınızın sıfır ya da ikinci el olması önemli değil. Her araç aynı özenle ve kaliteyle bakımdan geçiriliyor.

Araç içi detaylı oto kuaför

Araçların satış değerini artıran, kullanan kişilere konforu hissettiren şeyin bakım olduğunu biliyoruz. Araç sahipleri de bu durumun farkında olduğundan aracının bakımını periyodik şekilde yaptırıyor. Kurtköy oto kuaför merkezimizde, araçların iç bölümünde A’dan Z’ye detaylı temizlik yapıyor; koltuklardan akşamlara kadar her yerin tertemiz ve işlevsel olmasını sağlıyoruz. Aracınızdaki küçük lekelenmeleri, deformasyonları dikkate alıp bakım yaptırmazsanız, o lekeler zamanla büyür ve kalıcı hale gelir. Oto kuaförümüzde aracınızın değerini artıracak detaylı hizmetler veriyor, araç incelemeleriyle aracınızın neye ihtiyacı olduğu konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Araç dışı uygulamalar

Aracın iç temizliği haricinde bir de dış temizliği, bakımı var. Bu bakımlar aslında daha kapsamlı, profesyonel uygulamalardan oluşuyor. İşte aracınıza yaptırmanızı önerdiğimiz uygulamalar;

Far temizleme: Far temizliği yaptırmak bir noktadan sonra zaruridir. Farlardaki çizikler, lekelenmeler, pürüzlü yapılar far performansını ciddi oranda düşürüyor ve kaza riskini artırıyor. Farlarınızın ne durumda olduğunu mutlaka kontrol ettirin. İyi bir temizlik ile tertemiz, net görüş sağlayan farlara ulaşabileceğinizi unutmayın.

Boya koruma: Araç boyasını korumaya yönelik olan bu uygulama, sıfır araç dahil tüm araçlara uygulanabiliyor, iyi bir sonuç veriyor. Aracınızın renk kalitesini korumak ve temizliğini kolaylaştırmak için boya koruma yaptırabilirsiniz.

Seramik kaplama: Tüm araçlara uygulanabilen seramik kaplama, aracınızın uzun yıllar boyunca ilk günkü görüntüsünde olmasını sağlıyor. Seramik kaplama araç yüzeyi için ciddi önem taşıyan ve fark edilir sonuç veren bir uygulama olup aracını önemseyen herkese öneriliyor.

Motor yıkama: Motor performansını artırmada ve aracın ikinci el satış değerini artırmada etkili rol oynayan motor yıkama, periyodik olarak yaptırılmalıdır. Aracınızın rutin yıkamasını yaptırırken motorunu da kontrol ettirmeniz ve ihtiyaç halinde yıkatmanız önerilir.