Kartal Seramik Kaplama

Kartal Seramik Kaplama
  • 22 Temmuz 2022

Kartal Seramik Kaplama

Kartal seramik kaplama ekibimiz, araç sahiplerinin sıfır ve ikinci el araçlarını koruma altına almasında incelikli bir iş çıkarıyor. Seramik kaplama bildiğiniz gibi aracın dış yüzeyini, boyasını ve parlaklığını korumaya yönelik gerçekleştirilen hassas bir işlemdir. Genellikle sıfır araç alanlar seramik kaplama yatırır, araçlarının değerini korumak ister. Araçlar gün boyu toz, toprak, küçük çakıl taşları, zift, şehir pisliği ile temas ediyor. Kişilerin aracı kullandığı yerlere göre daha dış etkenler değişebiliyor. Kartal seramik kaplama hizmetimiz, aracın her türlü dış etkenden korunmasını sağlamayı amaçlıyor. Aracın dış kısmını boydan boya kaplayan seramik, adeta kalkan görevi üstleniyor ve sürücülere araç değerini korumaya yardımcı oluyor. Araçların gün geçtikçe değerlendiği günümüzde, araç boyasını, orijinalliğini korumak için bu tür işlemlerden yararlanmak aracın ömrünü koruyor, değerinin düşmesini önlüyor.

Seramik Kaplamanın Araca Etkileri

Kartal seramik kaplama ekibi, neden yaptırmalıyız sorusuna yanıt olacak işlem etkilerini şöyle sıralıyor;

  • Seramik kaplama aracın dış yüzeyine ikinci bir katman oluşturur. Bu katman asla renk değiştirmez, çatlamaz, dökülmez ya da deforme olmaz. Daima araç yüzeyinin pürüzsüz, parlak olmasını sağlar.
  • Seramik kaplama aracın yıkama rutinini düzenler. Aracın yüzeyinde ürün ve malzeme kullanımına bağlı kılcal çizik oluşmasını önler. Kaplama aynı zamanda yağmur, dolu hasarına karşı da koruma sağlar.
  • Araç boyası UV güneş ışınlarından korunur.
  • Ağaç reçinesi, kuş pisliği gibi iki önemli zararlı etkene karşı araç koruma altına alınır. Seramik kaplamalar asitli kuş pisliğinin aracın orijinal yüzeyine ulaşmasını önler, reçinenin kolayca çıkmasına yardımcı olur.
  • Kılcal çizikleri önler.
  • Aracın çabuk temizlenmesini sağlar. Pürüzsüz ve kir tutmayan seramik kaplama araç sahiplerine hızlı bir temizlik kazandırır.

Kartal seramik kaplama ekibimiz, araç sahiplerinin uygulamadan yararlanırken dikkat etmesini öneriyor. Oldukça hassas olan uygulamanın kaliteli ekipmanlarla yapılması alınacak sonucu etkiliyor. Eğitimli, tecrübeli personeller tarafından yapılan seramik kaplama kendini gösterir, olumlu etkileriyle memnun eder. Cardeta Oto Detay ve Temizlik şirketi olarak bu konuda size yılların deneyimini ve kaliteli ekipmanlarımızı sunuyoruz. 1 ila 5 gün arasında süren işlem için bizimle iletişime geçebilirsiniz.