Kartal Park Hasarı

Kartal Park Hasarı
  • 22 Temmuz 2022

Kartal Park Hasarı

Araç yüzeyinde oluşan çizikler, göçükler, ezikler aracın önce görüntüsünü çirkinleştiriyor sonra ise satış değerini düşürüyor. Araç sahiplerinin bu durum karşısında yaşayacağı can sıkıntısı ise cabası. Kartal park hasarı ekibimiz, araçların basit hasarlarda değer kaybetmeyeceğini, boyasız çizik ve göçük düzeltme yöntemleriyle araçların eski formuna kavuşturulabileceğini belirtiyor. Araç sahiplerinin böyle durumlarda onarım işlemlerini ertelememesi gerekiyor. Zira küçük, basit bir çizik diye önemsenmeyen hasar, gün geçtikçe derin bir çiziğe dolayısıyla büyük bir masrafa sebebiyet verebilir. Hasarın büyümesi aracı kötü gösterir, satış piyasasını düşürür.

Park Hasarlarına Boyasız Çözüm

Aracınızda park ya da benzeri sebeplerden ötürü çizik, göçük, yüzey deformasyonu geliştiğinde canınızı sıkmayın. Pendik boyasız göçük düzeltme ekibimiz, araçlardaki hasarlara çok yönlü çözümler üretiyor, aracın satış değerini kaybettirmeyecek hasar giderme hizmetleri veriyor.

Araç çizik giderme

Araçların hassas yüzeyi çiziklere davetiye çıkartacak düzeyde. Cila uygulamaları çizik oluşumunu önlemede rol oynasa da çoğu araçta cila uygulaması ya yok ya da etkisini yitirmiş durumda. Kartal park hasarı giderme ekibimize göre, araç çiziklerinin yoğunluğuna göre birçok çözüm bulunuyor. Kılcal çiziklere hassasiyetle müdahale edildiğinde eski görünümüne kolayca kavuşabiliyor. Daha derin çiziklerde ise rötuşlarla estetik bir onarım amaçlanıyor.

Boyasız Göçük Düzeltme

Göçük düzeltmede boyalı ve boyasız olmak üzere iki yöntem bulunuyor. Boyalı göçük düzeltme ilk tercih edilen bir işlem değil, araçta boya kaydının olması satış değerini düşürüyor. İşbu sebeple boyasız göçük düzeltme işlemi daha kıymetli ve tercih edilir bir onarım hizmeti. Kartal park hasarı ekibimiz, park ederken ya da parktan çıkarken oluşan, başka sürücülerin hataları yüzünden gelişen göçüklere boyasız müdahale ediyor, pürüzsüz yüzeyine kavuşturuyor.

Hızlı ve Uygun Fiyat Kartal Park Hasarı Onarımı

Araç park hasarı onarımında hazırlık ve uygulama aşamaları vardır. Hazırlık aşamasında araç temizlenir, aracın hasarı tespit edilir, gerekli ekipmanlar hazırlanır. Uygulama aşamasında titizlikle hareket edilir, araçtaki hasar giderilmeye çalışılır. Boya – dolgu gibi işlemlerde araçlara en son cila uygulanır. Cila yeni çiziklerin oluşmasını önlemek, hasar boyutunu en aza indirgemek içindir. Kartal park hasarı onarım merkezimizde hızlı ve uygun fiyatlarla tüm hizmetlerden yararlanabilir, aracınızı olası risklere karşı koruma altına alabilirsiniz.