Kartal Boya Koruma

Kartal Boya Koruma
  • 22 Temmuz 2022

Kartal Boya Koruma

Boya koruma, otomobilin rengini ve parlaklığının ilk günkü gibi kalması için zamanla oluşabilecek dış etmenlere karşı üstün bir koruma sağlar. Bu yüzden Kartal boya koruma hizmeti son derece önemlidir. Otomobilin bakımını yaparken kullanılan kalitesiz temizleyiciler, yanlış uygulamalar, çamur, kuş pisliği, kar, hayvan izleri gibi daha birçok etmen, aracın zarar görmesine neden olabilir. Bu tür etmenler aracın yüzeyinde belirgin hale gelir, gün geçtikçe daha da derinleşir ve kalıcı bir hal alır. İlk zamanlar küçük bir çizik gibi görülebilir veya dikkate alınmayarak geçiştirilebilir ancak zamanla derinleşeceği için otomobilin hasarlı görünmesini sağlar. Ancak boya koruma uygulaması ile hasar almış araçların boyası koruma altına alınabilir.

Boya Korumanın Faydaları

Otomobile boya koruma yaptırmanın çeşitli faydaları bulunmaktadır. Gelin bu faydalara birlikte bakalım;

  • Otomobil, boya koruma işlemi yapıldıktan sonra daha parlak, temiz ve canlı bir renge sahip olur. Aracın yüzeyinde meydana gelen çeşitli hasarlar itinayla kapatılır.
  • Sıfır veya ikinci el araçlardan henüz bir çiziği veya hasar olmayan otomobiller, boya koruma ile tüm etkenlere karşı korunur.
  • Boya koruma ile çamur, kar, kuş pisliği, yağmur veya çeşitli temizleyici maddelerin aracın yüzeyine zarar vermesi önlenir. Böylece araç daha kolay şekilde temizlenir ve zarar görmez.
  • Boya koruma işlemi, aracın cilasını korur ve araç sıfır araç gibi parlak görünür.
  • Aracın yüzeyindeki pütürlü doku boya koruma sayesinde ortadan kalkar ve pürüzsüz hale gelir.
  • Boya koruma yapılan araç ışıltılı ve canlı göründüğü için müşteriler tarafından da dikkat çeker. Alıcılar, boya koruması olan araçlara yönelir ve böylece araç satışı hızla gerçekleşir.

Kartal Boya Koruma Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kartal boya koruma öncesi otomobilin üzerindeki pürüzler, küçük ölçekli göçükler ve tampon tamiri gibi hasarların giderilmesi, uygulamanın daha iyi sonuçlar vermesini sağlar. Bunun için çeşitli onarımların giderilmesi gerekir. Bunun yanı sıra, boya koruma uygulaması için aracın güvenilir ellere teslim edildiğinden emin olunmalıdır. Araca bakım yaptırmak için güvenilir yer bulunması oldukça önemlidir.

Kartal boya koruma uygulamalarında, alanında uzman ekibimizle aracınızın boya korumasını üstlenebiliriz. Ekibimiz uzun yıllardır işini layıkıyla yapıyor, farklı marka ve modele sahip araçları ilk günkü haline getirebiliyor. Boya koruma ile ilgili aklınıza takılanları bize sorabilir ve tecrübelerimizi kontrol edebilirsiniz.